Kulcsmérkőzés hazai pályán

Öt csapat van egyetlen ponton belül az NB II-es bajnokság Dél-keleti csoportjának felsőházában, így kulcskérdés, hogy hazai pályán vissza tud-e vágni férfi kézilabdacsapatunk a CSIKO SE Orosháza együttesének.

Egygólos előnnyel várhatja női kézilabdacsapatunk az Abonyi KC elleni idegenbeli visszavágót a Pest megyei II. osztályú bajnokság elődöntőjében, miután hazai pályán 25-24-re legyőzte az alapszakasz második helyezettjét.

Csodálatos napot zártak a csömöri futók a 39. Telekom Vivicittá futófesztiválon: Komka Zsuzsanna a 7 kilométeres táv végén felállhatott a dobogó tetejére a korosztályában, míg 10 kilométeren Szabó-Pénzes Levente szerzett ezüstérmet.

Dietetika

SZIRÁKI ZSÓFIA BLOGJA - Nyáron egyre inkább nagyobb hangsúlyt kap a megfelelő mennyiségű folyadékbevitel. Vajon mennyit szükséges innunk, hogy az edzések végén elkerüljük a dehidrációt? Most sok minden kiderül.

A Csömör KSK-Váchartyán KSE labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadóra, szurkolóink gyűrűjében fociutánpótlásunk márciusi legjobbjai vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban.

Tizenegy fős magyar válogatott indul a zágrábi judo Európa-bajnokságon, amelynek tagja a remek formában lévő csömöri Tóth Krisztián is. Olimpiai bronzérmesünk a 90 kilogrammosok mezőnyében gyarapítaná érmei számát.

Az idei Maraton országos bajnokságot is a Bécs Maraton részeként rendezték meg. A Csömör KSK színeiben a férfiak és a nők is kitettek magukért: Csillag Eszter és a női csapat nyert, a két férfi csapat negyedik, illetve hatodik helyen zárt!

Vasárnap rendezték a Liege-Bastogne-Liege klasszikus egynapos országúti kerékpáros viadalt, amelyen a csömöri bringás, Valter Attila is rajthoz ált a holland Visma-Lease a Bike színeiben. Olimpikon kerékpárosunk a 40. helyen zárt.

Óriási küzdelem végén szenzációs győzelmet aratott férfi kézilabdacsapatunk Mezőtúron! A srácok a felsőházi rájátszás első körének végén a tabella élére álltak az NB II-es bajnokság Dél-keleti csoportjában!

A martonvásári Brunszvik Kastélyparkban rendezték meg a 12 órás országos ultrafutó bajnokságot, amelyen a Csömör KSK színeiben atlétizáló Kiss László ismét fantasztikus teljesítménnyel rukkolt elő, kis híján idén is felállhatott a dobogóra!