Kerékpár

2018 07. 18.

Nem sikerült a legjobban a Cube-Csömör hegyibringásai számára a zalaegerszegi Restart Kupa MTB XCO C2 verseny, annak ellenére, hogy a mieink mindent megtettek a tisztes szereplésért. A Takács-testvérek kis híján így is dobogóra állhattak.

2018 07. 17. Két csömöri a top 10-ben az Eb-n!

Hétvégén a csehországi Brno és Zlín környékén rendezték meg a junior és az U23-as korosztálynak az országúti kerékpárosok Európa-bajnokságát, ahol két csömöri versenyző, Dina Márton és Valter Attila is a legjobb tíz között ért a célba!

2018 07. 16. Szavazz a legjobbakra!

Az idei, VI. Csömöri Bringafesztivál fotópályázatára ismét számtalan nagyszerű felvételt küldtek be művészi hajlamú pályázóink. Most a szavazókon és a zsűrin a sor, hogy döntést hozzanak! Augusztus 5-ig várjuk a szavazatokat!

2018 07. 12. Kettős csömöri győzelem

A Cube-Csömör bringásai közül hárman indultak a XIX. Duna Maratonon, ahol Szatmáry András hosszú távon győzött a felnőttek között, Buruczki Szilárd pedig ezüstérmes lett. Az esztergomi versenyen a Master2 korosztályban is szereztünk dobogós helyet.

A nagy kapaszkodás

Észak-Olaszországban folytatódott a hegyibringások Világkupa sorozata, ahol két csömöri válogatott is rajthoz állt a rangos viadalon: Dina Márton és Valter Attila azonban önhibáján kívül a mezőny végéről kapaszkodhatott Val di Sole-ban.

Az országúti kerékpáros országos bajnokságok után ismét a hegyibringáé volt a főszerep: a csömöri versenyzők a felvidéki Drozdovo síparadicsomában álltak rajthoz a Slovak Cup C2 futamon. Valter Attila aranyéremmel a nyakában tért haza!

Megduplázta aranyait!

Két ob-arany négy napon belül! Fantasztikus hetet zárt a csömöri Valter Attila, aki ellopta a show-t a felnőttektől az országúti kerékpárosok hosszútávú országos bajnokságán, miután U23-asként is megnyerte az abszolút versenyt!

A 2018-as évben is a Debrecen melletti Bocskaikert adott otthont az országúti bringásoknál a Magyar Kerékpáros Szövetség égisze alatt megrendezett egyéni időfutam országos bajnokságnak, ahol a csömöri Valter Attila győzött az U23-asoknál!

A Magyar Televízió sportcsatornájának több stábja is forgatott a Csömöri Bringafesztiválon. A felvételek a szombati Bringasport magazinban és a vasárnapi Jövünk! című műsorban láthatóak, érdemes figyelemmel követni az adásokat!

A Csömöri Közbiztonsági Alapítvány és a Csömöri Tót Hagyományaink Háza közös szervezésében június 21-én csütörtökön 10-14 óra között ismét KRESZ-park létesül gyerekek számára a Kispályán, a Gorkij fasorban. A rendezvény ingyenes.