Kerékpár

2018 05. 21.

Fényesen sikerült a németországi Albstadtban a hétvégi Világkupa-forduló a Cube-Csömör nemzeti színekben induló ifjú bringásának, Dina Mártonnak, aki a juniorok között a 17. helyen ért célba. Teljesítményével kilenc értékes ranglistapontot gyűjtött.

2018 05. 17. Szlovén dobogón

Rangos versenyen állhatott dobogóra hétvégén Szlovéniában a Cube-Csömör hegyibringása, Dina Márton. A magyar válogatott tagjaként induló tehetség a SloXcup XCO Kamnik C1 U23-as mezőnyének a harmadik leggyorsabb versenyzője volt.

2018 05. 15. Ötből négy: arany!

Várgesztesen rendezték az idei XCO Magyar Kupa 3. fordulóját, ahol a sorozat korábbi állomásaihoz hasonlóan ezúttal is kitettek magukért a csömöri bringások: öten végeztek a dobogón, közülük pedig négyen is annak legfelső fokán!

2018 05. 12. Visszatérő címvédő

Címvédőként hangolhat a VI. Csömöri Bringafesztivál XCO-futamára a még mindig csak 22 éves tehetség, a Cube-Csömör csapatához egy év után visszatérő Dina Márton. Interjúnkban a klubváltás okáról és a tokiói olimpiáról is szó esik.

Csak sportszerűen

Idén indult először a Balaton Maratonon a Cube-Csömör rutinos bringása, Buruczki Szilárd, de egyből egy ezüstérmet tehetett a vitrinbe. A balatoni dombok között zajló versenyen rendkívül sportszerű körülmények között dőlt el a hajrá.

Csömöri hegyimenők

Körbetekerték Közép-Európát az elmúlt hat napban a Pannon Cycling Team csömöri tagjai a Carpathian Couriers Race keretében. A hegyi pontversenyben Dina Márton (összetett 5.) és Valter Attila (16.) is a legjobb tíz között végzett a rangos mezőnyben!

A Cube-Csömör rutinos hegyibringása, Buruczki Szilárd ezüstéremmel zárt az elit kategóriában az XCO Nagykanizsa Nagydíjon. A Csónakázó-tó mellett elhelyezkedő pályán közel kétszázan vágtak neki a futamoknak. A csömöri mérleg: két arany, négy dobogós hely!

Megint az élbolyban

Csehországban szálltak nyeregbe a csömöri bringások a Pannon Cycling Team színeiben hétvégén, ahol a Visegrád 4 országúti kerékpárversenyen bizonyítottak. A legeredményesebb magyar az élbolyban végző Valter Attila lett.

Sikerekben Fördős

Sűrű hétvégét zárt a Cube-Csömör tehetsége, Fördős Kata Barbara, aki előbb a Diákolimpián, majd az V. Balla Viktor Emlékversenyen tekert Debrecen mellett. A két nap alatt összesen négyszer állhatott a dobogóra ifjúsági olimpikonunk!

Egy arany, egy ezüst

Nem sok hiányzott a 100%-os csömöri szerepléshez a III. Kellys Sefag Zselic MTB Maratonon, ahol Buruczki Szilárd és Csámpa Tibor is dobogóra állhatott - ráadásul sorrendben egy ezüst- és egy aranyérmet nyertek a nagyszerűen megrendezett versenyen.