A fővárosi Kőbányai Bringaparkban rendezték meg a cyclocross kupasorozat 5. állomását. A Cube-Csömör színeiben a férfiaknál Master3 korosztályban győzött Rozgonyi Sándor, Buruczki Szilárd pedig bronzérmet nyert az elit futamban.

Immár tizenkettedik alkalommal rendezték meg a Kőbányai Bringapark Kupát a Sportligetben. Reggel még napsütés várta a versenyzőket, majd egy nagyobb zápor után változékony időben rótták a köröket a bringások. A résztvevők véleménye alapján a pálya ismét jól vizsgázott: technikás izgalmas, látványos nyomvonalat jelöltek ki a szervezők – annak ellenére, hogy a park felújítási munkálatai miatt több szakaszt is ki kellett venni a régi nyomvonalból. A versenyre huszonhárom korosztályban 212 versenyző nevezett. A csömöriek közül Master3 korosztályban győzött Rozgonyi Sándor, Buruczki Szilárd pedig bronzérmet nyert az elit futamban.