A kiváló kezdés után nagyszerűen alakult csömöri szempontból a cyclocross kupaszezon vasárnapi fővárosi fordulója is: a nőknél újra Schmidel Regina volt a leggyorsabb, az U19-es fiúknál pedig Takács Valent Márk!

Az egészségvédelmi intézkedéseket szem előtt tartva egy zárt területen, a fővárosi Újlak utcai uszoda mellett került kijelölésre a cyclocross kupaszezon második pályája, s mivel csak érvényes UCI-licenccel lehetett rajthoz állni, így a megszokottakhoz képest valamivel kevesebben mérettették meg magukat. Az U19-es fiúknál a Cube-Csömör tehetsége, Takács Valent Márk ismét magabiztosan nyert, az elit nőknél pedig Schmidel Regina remekelt két héttel első sikere után. A felnőtt férfiaknál az 1. fordulóban győztes Szatmáry András a tíz megtett kör végén a hatodik helyen zárt.