A hagyományoknak megfelelően a 2020-as pályakerékpáros országos bajnokságot is a fővárosi Millenáris Velodrom ódon falai között rendezték meg, a csömöri Lovassy Krisztián pedig ezúttal is remekelt, újabb aranyérmeket tehet a vitrinbe!

Nagy népszerűségnek örvendett az idei, elhalasztott pályakerékpáros országos bajnokság a Millenárison, ahol a csömöri Lovassy Krisztián dominálta a mezőnyt BVSC-s klubtársával, Filutás Viktorral. Ahogy megszokhattunk tehát, ezúttal is a legfényesebb éremért csatáztak, de idén scratchban, omniumban és 4000 méteren is büszkeségünk győzött! Az egész hétvégén adott jó forma következtében, Krisztián az utóbbi számban, 4000 méteren mindössze másfél másodpercre volt Somogyi Miklós 1980-as nyitottpályás magyar rekordjától! A sprint csapatversenyt a csömöri bajnokkal felálló BVSC-Zugló II. nyerte.