A feszített tempót diktáló bringásoknál a farkasordító hidegben Miskolcon rendezték meg a cyclocross országos bajnokságot. Csömöri színekben ketten is dobogóra állhattak: Takács Valent Márk nyert, Schmidel Regina ezüstérmet szerzett.

A Miskolci Egyetem sportpályáján rendezték meg a 2021-es cyclocross országos bajnokságot a IV. Decathlon BorsodCross keretein belül. A technikás, kanyarokkal teletűzdelt 2450 méteres nagy kör, mintegy 35 méternyi szintet tartogatott, s mivel a hőmérséklet végig fagyközelben volt, így a penzum helyenként sarassá, helyenként pedig rettenetesen csúszóssá vált. A csömöriek közül az U19-es fiúknál Takács Valent Márk magabiztos fölényét siker koronázta (közel kétperces előnnyel győzött), az elit nőknél Schmidel Regina ezüstérmet nyert, a férfiaknál pedig Sylvester Balázs Tibor egy hellyel maradt le a dobogóról.