Továbbra sem kegyelmez ellenfeleinek női kézilabdacsapatunk, a lányok ezúttal hazai pályán verték a Kóka KSK együttesét a Pest megyei bajnokságban, ezzel zsinórban hatodik sikerük után továbbra is egyetlen vesztett ponttal állnak a tabellán.

Hamar a kezükbe vették a lányok az irányítást, tíz perc után 5-2-re vezettek, a vendégek azonban kapaszkodtak és néhány perc alatt kiegyenlítettek. A szünetig szoros volt az állás és tulajdonképpen a második játékrészben is fej fej mellett haladtunk, de a 2-3 gólos előnyre azért vigyáztunk. Az olló a hajrában nyílt ki, ekkor sorozatban öt gólt lőtt Kavrán Andrea csapata, ezzel pedig biztosította a győzelmet. Ez volt a gárda hatodik győzelme zsinórban a Pest megyei bajnokságban.

NŐI KÉZILABDA, PEST MEGYE, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
Csömör KSK – Kóka KSK 29–22 (14–13)
2018. október 20. szombat, 18.30
Csömöri Sportcsarnok
Gólszerzők: Mátrai 6, Szabó 6, Agárdi 4, Iványi 4, Kis B. 4, Kőszegi 4, Baunoch 1.