Nagyszerű hangulatban és remek időjárási körülmények között, csípős hidegben, de csapadék nélkül zajlott a hagyományos FutaPest-Csömör Évzáró futás, amelyen ezúttal is több különböző távon állhattak rajthoz a terepfutók.

A verseny bázisa szokás szerint a Csömöri Sportcsarnokban volt, ahol a profi stábnak köszönhetően minden gördülékenyen ment a nevezésnél, illetve a befutó után az eredményhirdetésénél is. A mezőny a salakpályáról rajtolt el, hogy végig jó hangulatban teljesítse az 1500 méteres, 4 és a 17 kilométeres távot - teljesítményeikre nem csak a győztesek lehetnek büszkék. A csömöri versenyzők közül többen is dobogóra állhattak az iskolás távon, junior-válogatottunk, Csák Tamás pedig a tőle megszokott kiváló futással abszolút elsőként zárta a rövid távot! GALÉRIA ITT! VIDEÓ ITT!

A részletes eredmények IDE kattintva érhetőek el!